Egyesületünk

az Alkotó Lét Kulturális Egyesület /régebbi nevén: Szivárvány Kikötő Egyesület/ célja:

Elsősorban selyemfestéssel és más festési technikákkal a kreativitás felszabadítását segítjük elő.

Az ehhez kapcsolódó érzelmi stresszek felszámolása, meditációk, művészet- és meseterápiás módszerek gyakorlása segítik tudati fejlődésünket, hogy a jelenkor kihívásaira méltó módon válaszolhassunk.

egyesulet_node.jpg

A mindenkori Tagok tevékenységei, nemcsak a személyes életminőség javításához, hanem a közösségi élet fejlődéshez is segítséget nyújtanak.

Célunk továbbá, hogy ezeket a módszereket és lehetőségeket eljuttassuk a társadalom különböző rétegeihez, tekintet nélkül korra, felekezetre, ideológiákra és határokra.

Az Egyesület eme céljait főként tanfolyamok, műhelyek, klubok működtetésével, kiállítások, nyári táborok szervezésével, előadások, bemutatók lebonyolításával kívánja elérni.

Elnök: Bozó Edit Erzsébet / Liza

Alelnök: Fazekas Ildikó / Ildika Alda

Titkár: Kiss /Csete/ Gabriella / Gabóca

Alkotó Lét Kulturális Egyesület

székhely: 2655 Kétbodony, Madách Imre út 48.

alkotolet@gmail.com

Egyesületünk fogadja az 1 %-os felajánlásokat!

Módosult adószámunk: 18207415-1-12

Tagok